ul. K.K.Wielkiego 82, 32-300 Olkusz
tel./ fax (32) 643-01-93
e-mail: biuro@drukarniaDELA.pl
NIP 637-220-10-86
K-to: Pekao S.A. 04 1240 4940 1111 0010 7520 4027
Bootstrap Slider

Na ryku poligraficznym jesteśmy obecni już ponad 25 lat. Kiedy rozpoczynaliśmy działalność, byliśmy jedną z pierwszych firm świadczących usługi poligraficzne na rynku i jedną z niewielu mających świadomość rosnących potrzeb klientów w tej dziedzinie. Nasze motto brzmiało wyraźnie: bezkompromisowość w zakresie jakości i elastyczność w zakresie cen. Minęły lata, wykonaliśmy niezliczoną liczbę zleceń, obsłużyliśmy tysiące klientów, a wierni pierwotnym założeniom stale rozwijaliśmy firmę.

Nasza firma dzięki zaangażowaniu pracowników i konsekwentnie wdrażanym innowacjom produktowym szybko stała się punktem odniesienia w zakresie wysokojakościowego druku offsetowego. W swojej działalności od początku korzystaliśmy z rozwiązań technologicznych liderów branży poligraficznej, firm takich jak Heidelberg, Xerox, Ricoh, Oce dzięki czemu nasi klienci zawsze mieli całkowitą pewność co do jakości otrzymanego produktu. Wdrażamy do produkcji tylko urządzenia fabrycznie nowe co niejednokrotnie doceniali nasi stali odbiorcy wiedząc, że pracując dla nich korzystamy z odpowiednich narzędzi.

Posiadając stabilne fundamenty oraz klarowną wizję rozwoju firmy z sukcesem pozyskaliśmy w latach 2007 oraz 2010 środki UE na rozbudowę parku maszynowego w działach druku offsetowego, przygotowalni i introligatorni. Jako jedyni na rynku lokalnym posiadamy naświetlarkę płyt offsetowych dzięki czemu nawet w druku offsetowym jesteśmy w stanie zaoferować klientom najkrótsze terminy wykonania zleceń oraz odpowiednio niższe ceny. Wysokojakościowy druk offsetowy nadal stanowi trzon naszej działalności i odpowiadając na wysokie wymagania w zakresie elastyczności produkcji planujemy fundamentalne zmiany w organizacji procesu produkcyjnego, które pozwolą nam na szybsze i lepsze dopasowanie do potrzeb klientów.

Na przestrzeni lat branża ewoluowała w kierunku większej roli niskonakładowego druku cyfrowego i odpowiadając na to zapotrzebowanie w ostatnich latach znacząco zmodernizowaliśmy dział druku cyfrowego nabywając pod koniec roku 2013 kolorową produkcyjną maszynę Xerox J75 oraz szereg urządzeń do druku black&white. Jako jedyni posiadamy również kompleksowy system do reprodukcji materiałów wielkoformatowych - kolorowy skaner wielkoformatowy oraz system druku BW Oce i system druku kolorowego Epson.

Dzisiaj bogatsi o lata praktyki i wyposażeni w najlepszy sprzęt jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Nie boimy się trudnych zleceń, a wymagające prace witamy z uśmiechem. Nie jesteś zdecydowany? - po prostu daj nam się wykazać!

Sklep papierniczy
Copyright © Drukarnia DELA Spółka Jawna
32-300 Olkusz, ul. K.K.Wielkiego 82
tel. 32 643 01 93
e-mail: biuro@drukarniadela.pl